ERKEKLERİN ZAAFLARI

ERKEKLERİN ZAAFLARI

ERKEKLERİN ZAAFLARI

Erkekler basit canlılardır. Kızlar ise tam tersi daha karmaşık bir yapıya sahiptirler. Erkeklerin en büyük zaafı da kızlardır. Nerde bir kız görseler direk onla konuşmaya çalışırlar. Ancak tabi ki bütün erkekler böyle değildir.

Erkeklerin zaafları kızlar dolayısıyla cinselliktir. Kızlar da erkeklerin bu zaaflarını bildikleri için onları kullanmayı severler. Türkiye’ deki  erkekler ise diğer erkeklere oranla kızlara daha fazla ilgi gösterirler bunun sebebi Türk örf ve adetleri gereğince kızlarla yakın temas kuramamalarıdır. Türk erkeklerinin bunun dışında futbola zaafları vardır. Futbol maçlarını izlemeyi severler. Yapılan bazı gözlemler sonucu erkeklerin araba kullanırken yolda bir kız görmeleri sonucu hızlarını azaltmaları ve kızlara baktığı görülmektedir. Ama bu yaradılıştan kaynaklı olduğu saptanmıştır. Erkeklerin beyninde ki bir bölme kız görünce direk uyarılmakta ve erkeklerin kalp atış hızı artmaktadır.

ERKEKLERİN ZAAFLARI

Erkekler kızlar için ne kadar da basit canlı olsalar da erkeklerin bu özelliği beyinde ki bölmelerden kaynaklanmaktadır. Erkekler cinselliğe daha yatkın oldukları için kızlara daha fazla ilgi göstermektedir ama kızlar daha çok aşk ve sevgi üzerine alaka kurarlar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir